Press "Enter" to skip to content

WIELKI POST 2020

SZTAFETA MODLITEWNA 2020

Chcemy Was wszystkich ponownie zaprosić do WIELKOPOSTNEJ SZTAFETY MODLITEWNEJ. Pragniemy przez okres Wielkiego Postu od Środy Popielcowej do Wielkiej Środy podjąć się modlitwy w intencji wolności naszych rodzin. Świadomi wielorakich niewoli, w której są uwikłane nasze serca podejmijmy się wysiłku budowania w nas i naszych rodzinach jedność Światła i Życia. Może to być kolejny wkład w trwający nadal rok formacyjny „WOLNI I WYZWALAJĄCY”. Zapraszamy małżonków, kapłanów i wdowy naszej wspólnoty do podjęcia modlitwy, postu i jałmużny w tej intencji.

Wybierzmy konkretny dzień z poniższej tabeli i podejmijmy w nim

  • Modlitwę
    /Eucharystia -może być udział duchowy w intencji wolności naszej i naszych rodzin; jedną cześć Różańca – zgodną z dniem lub Koronkę do Bożego Miłosierdzia/
  • Post
    /dowolna forma/
  • Jałmużna
    /dowolna ofiara/
    kilka propozycji znajdziesz na https://wspieram.oaza.pl/nasze-dziela/

Prosimy swoją gotowość do podjęcia MODLITEWNEJ SZTAFETY zgłaszać przez:

Bernadeta i Andrzej
Ks. Przemysław Demski

KIEDY

PODEJMUJĄCY MODLITWĘ

KRĄG

środa, 26 luty 2020

x Przemysław Bł. Doroty z Mątów Wielkich -Kwidzyn

czwartek, 27 luty 2020

Bernadeta i Andrzej

Matki Bożej Niepokalanie Poczętej –  Malbork

piątek, 28 luty 2020

Monika i Paweł

Archanioła Gabriela – Elbląg

sobota, 29 luty 2020

Ewa i Krzysztof

Jana Pawła II – Elbląg

niedziela, 1 marzec 2020

Dorota i Marcin

Św. Józefa – Malbork

poniedziałek, 2 marzec 2020

Katarzyna

Św. Józefa Robotnika – Elbląg

wtorek, 3 marzec 2020

Barbara i Ryszard

Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza – Elbląg

środa, 4 marzec 2020

Ludwika i Jerzy

Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza – Elbląg

czwartek, 5 marzec 2020

Monika i Jacek

Archanioła Gabriela – Elbląg

piątek, 6 marzec 2020

Iwona i Arkadiusz

Św. Józefa – Malbork

sobota, 7 marzec 2020

Danuta i Wiesław

Bł. Doroty z Mątów  – Sztum

niedziela, 8 marzec 2020

Teresa i Stefan

Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza – Elbląg

poniedziałek, 9 marzec 2020

Gabriela i Adam

Św. Jana Pawła II – Sztum

wtorek, 10 marzec 2020

x Sławomir

I i II przy parafii Św. Józefa – Morąg

środa, 11 marzec 2020

Małgorzata

Św. Andrzeja Boboli – Sztum

czwartek, 12 marzec 2020

x Maksymilian

I i II przy parafii Św. Anny  – Sztum

piątek, 13 marzec 2020

Joanna i Wojciech

Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza – Elbląg

sobota, 14 marzec 2020

Katarzyna i Michał

Św. Michała Archanioła – Iława

niedziela, 15 marzec 2020

Magdalena i Sebastian

Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – Malbork

poniedziałek, 16 marzec 2020

Katarzyna i Radosław

Bł. Doroty z Mątów Wielkich – Kwidzyn

wtorek, 17 marzec 2020

Anna i Krzysztof

Bł. Doroty z Mątów – Sztum

środa, 18 marzec 2020

Iwona i Arkadiusz

Katarzyna i Michał

Św. Józefa – Malbork

Św. Michała Archanioła – Iława

czwartek, 19 marzec 2020

Beata i Tomasz

Św. Wojciecha – Elbląg

piątek, 20 marzec 2020

Irena

Św. Andrzeja Boboli – Sztum

sobota, 21 marzec 2020

Angelika i Paweł

Św. Rity – Elbląg

niedziela, 22 marzec 2020

I krąg pilotowany z opiekunem

x Sylwestrem

przy parafii Bł. Doroty – Elbląg

poniedziałek, 23 marzec 2020

Katarzyna i Remigiusz

Św. Cecylii – Morąg

wtorek, 24 marzec 2020

Magdalena i Piotr

Archanioła Gabriela – Elbląg

środa, 25 marzec 2020

Agnieszka i Zbigniew

Bł. Doroty z Mątów – Morąg

czwartek, 26 marzec 2020

x Marcin

Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – Malbork

piątek, 27 marzec 2020

Dorota i Leszek

Św. Jana Pawła II – Elbląg

sobota, 28 marzec 2020

Anna i Jacek

Św. Rodziny – Iława

niedziela, 29 marzec 2020

II i III krąg pilotowany z

x Sylwestrem

przy parafii Bł. Doroty – Elbląg

poniedziałek, 30 marzec 2020

Joanna i Marek

Bł. Doroty z Mątów – Sztum

wtorek, 31 marzec 2020

Marta i Jacek

Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – Malbork

środa, 1 kwiecień 2020

Joanna i Daniel

Bł. Doroty z Mątów – Morąg

czwartek, 2 kwiecień 2020

Bernadeta i Andrzej


Dorota i Janusz

Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – Malbork

Św. Charbela – Malbork

piątek, 3 kwiecień 2020

Katarzyna i Bartłomiej

Św. Rity – Elbląg

sobota, 4 kwiecień 2020

Lucyna i Jacek

Św. Wojciecha – Elbląg

niedziela, 5 kwiecień 2020

Sylwia i Tomasz

Archanioła Gabriela – Elbląg

poniedziałek, 6 kwiecień 2020

Sylwia i Robert

Św. Cecylii –  Morąg

wtorek, 7 kwiecień 2020

x Sławomir

I i II przy parafii Św. Józefa – Morąg

środa, 8 kwiecień 2020

Anna i Marcin

Archanioła Gabriela – Elbląg