Press "Enter" to skip to content

KARNAWAŁOWY BAL MAŁŻEŃSTW DOMOWEGO KOŚCIOŁA REJONU POMEZANIA I PRZYJACIÓŁ

          W sobotni wieczór,  8 lutego bieżącego roku  małżeństwa z naszego (i nie tylko) rejonu spotkały się na bezalkoholowym balu karnawałowym w Wydrach niedaleko Sztumu.  W radosnej atmosferze 25 małżeństw wraz z ks. Proboszczem Andrzejem, ks. Maksymilianem i ks. Radosławem rozpoczęliśmy krótką modlitwą nasze świętowanie.

           Aby mieć siłę na tańce, hulanki, swawole spożyliśmy kolację, popiliśmy ją kawą, herbatą i napojami, na deser dołożyliśmy sobie jeszcze po kawałku przepysznego ciasta i „Poloneza czas zacząć” już było…

              Następnie przy dźwiękach różnorodnej muzyki przygotowanej przez naszego didżeja, parkiet do późnych godzin nocnych był nasz.

              Na naszym balu pojawiła się prawie cała wioska smerfów, o dziwo w dobrej komitywie z Gargamelem (zabrakło tylko kota Klakiera  J). Była również szlachta, dworzanie i hipisi, Barbie i Ken, klown i klownowa oraz wszyscy inni galowo ubrani Goście.

              Tego dnia Dorotka i Janusz obchodzili swoją 12 rocznicę ślubu, co uczciliśmy głośnym „sto lat”, życzeniami oraz ogromnym kołem wokół Nich, tańczących swój „pierwszy taniec”

              Wyrazy podziękowania przekazujemy Joli i Jarkowi za przygotowanie tego jakże udanego balu. Do zobaczenia już za rok…

Katarzyna i Michał

Loading