Press "Enter" to skip to content

WYCHOWANIE DO PIĘKNEJ MIŁOŚCI

Już tylko dwa tygodnie do konferencji o wychowaniu dzieci do pięknej miłości, czyli jak rozmawiać z dziećmi o seksualności.

Przypominamy i jeszcze raz zapraszamy rodziców, ale również wychowawców, katechetów, pedagogów
w sobotę 06.10.2018 na godz. 15.00 do Kościoła Bożego Ciała w Elblągu.

A już dziś do obejrzenia krótki filmik nagrany przez prowadzących tę konferencję, wprowadzający w jej temat.

Nie przegap tego wydarzenia. Przyjdź, bo warto.

 
 
 
Drodzy Rodzice DK
W dzisiejszym świecie promującym przekaz swobody seksualnej i szerokiej dostępności naszych dzieci do mediów, my jako rodzice jeszcze bardziej musimy zadbać o właściwe wychowanie dzieci w sferze seksualności i walczyć o czystość swoich dzieci.
Dlatego też chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić
w sobotę 06.10.2018 r. na godz. 15.00 do kościoła Bożego Ciała w Elblągu na konferencję, która będzie poświęcona tematowi wychowania naszych dzieci do pięknej miłości – a więc jak rozmawiać z dziećmi o seksualności. Spotkanie poprowadzą Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie – małżeństwo z DK z diecezji łódzkiej, posługujące z poradni rodzinnej, autorzy warsztatów dot. wychowania seksualnego dzieci.
Przewidywany czas trwania od godz.15.00 do 19.00. (bez dzieci).
Jest to spotkanie otwarte. Wstęp wolny. Będzie natomiast możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na potrzeby tego spotkania.
Zaproszenie to jest skierowane do wszystkich RODZICÓW zatroskanych o dobro swoich dzieci w tej sferze, a więc nie tylko ze wspólnoty.
Zatem jeśli widzicie wśród swoich znajomych rodziców, którzy byliby zainteresowani tym tematem, bądź sami byście chcieli ich tym zainteresować, to zachęcamy, działajcie i zapraszajcie. Temat będzie poruszany szeroko, dotyczyć ma wychowania w tej sferze zarówno małych dzieci, jak i nastolatków i dorastającej młodzieży. Konferencja skierowana jest więc do rodziców dzieci w każdym wieku, zachęcamy również małżeństwa, które przygotowują się dopiero do roli rodziców:).
Szczegóły podane na załączonym plakacie.
W trakcie spotkania przewidziane są dwie konferencje z przerwą kawową i czas na zadawanie prowadzącym ważnych dla Was pytań w tym temacie.
 
Pozdrawiamy i prosimy o modlitwę w intencji tego wydarzenia.
Z Panem Bogiem
Monika i Jacek
 

Loading