Bal karnawałowy

Leśna sceneria, wspaniała atmosfera, doskonała muzyka i parkiet pełen wirujących par – tak najkrócej opisać można karnawałowy bal DK, który zorganizowany został w minioną sobotę w leśniczówce Wydry koło Sztumu.

Nowa Kultura kształtowana od kilku lat, nie do końca może być nazywana „nową”, gdyż podobnie jak miejsce spotkania, tak i zabawa bez alkoholu to już karnawałowa tradycja. A zabawa była naprawdę przednia. Oprócz popisów na parkiecie, uczestnicy balu mogli też popisać się refleksem i wyobraźnią w trakcie zabaw i konkursów. I tym razem nie zabrakło przebierańców, którym prym jak zwykle wiodła „sztumska mafia”. 23 małżeństwa wraz z księdzem Andrzejem i księdzem Kajetanem na długo zapamiętają tę pełną radości i przyjaźni styczniową noc.
       Serdecznie dziękujemy Agnieszce i Marcinowi oraz Joli i Andrzejowi, którzy po raz kolejny podjęli się trudu przygotowania tej wspaniałej zabawy. Do zobaczenia za rok!

Marta i Jacek